Hlavní obsah
Článek

Když nám spisovatelka Sylva Lauerová řekla, že jednou z kmoter jejího nového románu Hodina zmijí je herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (49), se kterou se nikdy neviděla a psaly si jen na sociálních sítích, měli jsme radost, protože mi ji neviděli už hodně dlouho. A málem jsme ji nepoznali. Katka radikálně změnila image.

"Vlasy dělají hodně. Je mi takhle fajn a jsem to úplně já," připustila herečka, u níž nás překvapila nejen změna střihu a barvy, ale také trochu jiné obočí. "Mám ho narostlé a učesané," krčila rameny Kateřina, která dorazila na křest spisovatelky, již obdivuje od jejích prvních románů Hračka a Otrok a sama ji jako fanynka oslovila, v džínovém outfitu. A ten jí velmi slušel. "Moc si vážím toho, že tady mohu být, jsem její velká obdivovatelka, zaujala mě i jako žena. Je tajemná a svá," vyznala se.

Bavili jsme se samozřejmě i o její práci. Hrachovcovou už nebudeme vídat v oblíbeném představení Můžem i s mužem, které daly dohromady s kolegyněmi Vandou Hybnerovou (55), Jitkou Sedláčkovou (62) a Dášou Zázvůrkovou. Herectví se ale nezříká, chystá se točit seriál pro Českou televizi, i když se teď intenzivně věnuje hlavně tetování a také numerologii.

Obojí ve své tvorbě, kdy sama vytváří tetované motivy, takže k ní určitě nemůžete přijít s nějakým vlastním nápadem à la mořská panna na zádech. "Nepřeklesluju, nedělám obtisky. Je to můj vlastní umělecký projev," upřesnila.

Reklama

Další články