Článek
Spisovatelka Barbara Nesvadbová (51) se stala kmotrou knihy na téma sex. Jak přiznala, je ráda, že se i na citlivá a intimní témata vydávají publikace, kterým rozumí široká veřejnost. Ráda by ale upozornila, že lechtivé kratochvíle nemusí být jen vášnivým aktem, ale někdy se toho může i zneužít.
„Nemyslím si, že sexualita a sex patří jen do oblasti lásky, zamilovanosti a vzájemné blízkosti, ale pro spoustu lidí představuje i nebezpečnou zónu. Děti by měly být varovány před tím, co se jim všechno může stát,“ řekla Barbara.
Proto už brzy se svou dcerou mluvila o tom, jak to mezi mužem a ženou je doopravdy. Že děti nepřicházejí jen tak z maminčina břicha.
„Bibi nikdy nepatřila k dětem, které by někdo přesvědčoval o tom, že děti nosí čáp,“ prozradila se smíchem. O sexu, intimitě a obecně vztazích spolu mluvily už v dívčině dětství, ve chvíli, kdy ji to začalo zajímat.
Podle Báry to v životě mezi mužem a ženou nemusí být jen o sexu. Přiznává, že má kolem sebe muže, o kterých neuvažuje jako o potenciálních milencích, ale jen jako o kamarádech.
„Mám kolem sebe tolik klučičích kamarádů a moc si toho přátelství vážím,“ dodala se smíchem.




