Yvetta Blanarovičová (58 let)
herečka, zpěvačka

Bulvární status: Nestárne a popírá plastiky. Autor: daz


Divoška Yvetta Blanarovičová v akci

Divoška Yvetta Blanarovičová v akci Michaela Feuereislová

Šťabajzna Blanarovičová nalákala na své opálení o patnáct let mladšího fešáka. Je to další kamarád?

Svůj návrat do víru pražského nočního života pojala Yvetta Blanarovičová (58) ve velkém. Herečka dorazila nedávno na otevření hotelu, kde zejména během koncertu legendární britské taneční skupiny Blue řádila s kamarádkou Andreou Verešovou (41) jako černá ruka. „Hrozně jsem si to hudební vystoupení užila. Ta kapela předvedla naprosto profesionální výkon, to u nás nemá obdoby," prohlásila nadšeně Verešová.

Na dokonalé opálení Blanarovičové, které si pěstovala dva měsíce na Miami, se lepili o generaci mladší muži. Nejvíce pozornosti jí věnoval o patnáct let mladší pražský podnikatel Petr N. Oba dováděli v rytmu hudby, tancovali a skvěle se bavili s přáteli, a vůbec jim nevadilo, že na ně míří objektivy fotoaparátů.

Blanarovičová strávila se svým mladým společníkem celý večer. I tentokrát však šlo zřejmě pouze o starou kamarádskou známost. "S Petrem se známe řadu let. Dlouho jsme se neviděli, takže jsme si měli o čem povídat," svěřila Super.cz Yvetta, která musela před pár dny vyvrátit také svůj údajný vztah s čutálistou Radkem Šírlem.

Pohledný byznysmen Petr N., který úspěšně podniká v pojišťovnictví, je sice vyhlášenou partií po celé Praze, zároveň je ale zapřisáhlým starým mládencem, kterého řadu let nezlomila žádná žena. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků