Viktor Mráz (53 let)
producent

Bulvární status: Exmanžel Mahuleny Bočanové a expřítel Marty Jandové vymáhá dluh po Sagvanu Tofim Autor: daz


Mahulena má krásné ploché bříško.

Mahulena má krásné ploché bříško. Foto: archiv Extreme

To je božské tělo: Mahulena Bočanová ve 44 letech odkryla dokonalé proporce

Mahulena Bočanová (53) jde do sebe. Za poslední půlrok ji opustili dva mladší milenci. Mahulena nezahálí. Chce být krásná pro novou lásku. Bez váhání se dala do zkrášlování. Nové řasy, odsátí břicha, maska zlatým pudrem nebo bělení zubů. Tyhle všechny procedury absolvovala.

Mahulena se nechala do estetického salónu na pražské Hůrce zavřít skoro na dvanáct hodin. Nejdřív ulehla na lůžko a rozhodla se zbavit špíčků na bříšku. Mahulena se i díky taneční horečce StarDance a pravidelným tanečním vystoupením může chlubit krásným plochým bříškem. Chce být ale ještě dokonalejší. A tak podstoupila bezbolestnou liposukci.

Poté si nechala IPL světlem odstranit chloupky na rukou. Stačí prý pět návštěv a Mahuleně už tmavé chloupky nikdy nezačnou růst. Doposud si ruce musela denně holit.

Další víc jak dvě hodiny strávila nehybně na lůžku. Nechala si prodloužit a zahustit své řasy. A aby měla dokonalý úsměv, svoji návštěvu studia zakončila bělením zubů.

Bočanová, která patří mezi naše nejkrásnější herečky, chce být zkrátka dokonalá. Možná i proto, že si po rozchodu s manželem Viktorem Mrázem (53), se kterým má dceru Márinku, ulítává na mladších ročnících. Zdá se, že není nic žhavějšího než luxusní udržovaná čtyřicátnice. 

Gabriela Wolfová , Super.cz