Uma Thurman (51 let)
herečka

Bulvární status: Herecká múza Quentina Tarantina Autor: ac


Uma Thurman a Quentin Tarantino jako milenci na červeném koberci

Uma Thurman a Quentin Tarantino jako milenci na červeném koberci Profimedia.cz

Tajili svou lásku 20 let? Slavný režisér to prý dal konečně dohromady se svou hereckou múzou

Tento příběh by nenapsala ani nejnaivnější autorka červené knihovny. Režisér Quentin Tarantino (51) údajně čekal na ženu svého srdce dlouhých 20 let.

V roce 1994 Tarantino v Cannes představil svůj film Pulp Fiction: Historky z podsvětí, který získal Zlatou palmu a zapsal se do dějin světové kinematografie. Už tehdy ho doprovázela Uma Thurman (44), která v kultovním snímku ztvárnila hlavní roli. Tarantino pro ni měl vždy slabost a později jí složil poctu ve filmu Kill Bill, v němž si Thurman zahrála ženu, která jde kvůli pomstě doslova přes mrtvoly.

O vztahu režiséra s jeho dvorní herečkou se toho hodně napovídalo, ale nic nenasvědčovalo tomu, že někdy vytvoří oficiální pár. Tarantino si po autorské krizi došel pro Oscara za scénář k Nespoutanému Djangovi a Thurman prožila bouřlivý a několikrát slepovaný vztah s miliardářem Arpadem Bussonem, s nímž má dceru Lunu (2). Ještě předtím byla šest let manželkou herce Ethana Hawkeho, který je otcem její dcery Mayi (15) a syna Levona (12).

Když se letos v Cannes uskutečnila projekce u příležitosti 20. výročí Pulp Fiction, Uma a Quentin přišli ruku v ruce a chovali se jako zamilovaný pár. Spekulace nyní potvrdila zahraniční média, podle nichž slavný režisér a jeho múza k sobě konečně našli cestu. „Dali to dohromady teprve nedávno. Quentin ji miloval už spoustu let,“ píše Us Magazine. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků














Profilový článek