Steven Spielberg (72 let)
režisér, producent, scénárista, herec

Bulvární status: V Hollywoodu se zařadil mezi legendy. Autor: ac


Kate Capshaw po 30 letech

Kate Capshaw po 30 letech Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Dnes už byste filmovou hvězdu se slabostí pro trvalou ondulaci nepoznali: Tato dáma před 30 lety okouzlila Indianu Jonese

Film Indiana Jones a Chrám zkázy byl pro herečku Kate Capshaw přelomový hned ze dvou důvodů. Díky roli upovídané Willie Scott se stala dobovým sexsymbolem, a navíc při natáčení poznala svého budoucího manžela, režiséra Stevena Spielberga.

Od druhého filmového dobrodružství diváky oblíbeného archeologa v podání Harrisona Forda už uběhlo 30 let. Z filmové krásky s dobově charakteristickým účesem je dnes šedesátiletá dáma, která je vítaným hostem společenských událostí, přestože se na filmovém plátně naposledy objevila před 12 lety. Nyní je totiž na plný úvazek manželkou jednoho z nejvlivnějších mužů Hollywoodu.

Mezi Stevenem Spielbergem a Kate Capshaw proběhla při natáčení Indiany Jonese a Chrámu zkázy jiskra, která byla o sedm let později zpečetěna svatbou. S oscarovým režisérem si jeho manželka pořídila pět dětí. Kromě Sashy (24), Sawyera (22) a Destry (18) i adoptivního Thea (25) a Mikaelu (18). Z předchozího vztahu má Capshaw navíc dceru Jessicu (38) a Spielberg (72) si před jejich sňatkem stačil pořídit syna Maxe (29). 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků