StarDance 2019
Taneční soutěž

Bulvární status: StarDance je taneční show, která se na obrazovkách České televize poprvé objevila v roce 2006. Roku 2019 se koná jubilejní desátý ročník, který odstartuje 12. října. Soutěž tradičně moderuje Marek Eben a Tereza Kostková. Páry jsou složeny z profesionálních tanečníků a známých osobností ze světa sportu, hudby, filmu či sociálních sítí. Páry spolu soutěží ve standardních a latinskoamerických tancích. Jejich taneční vystoupení hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jan Tománek, Richard Genzer, Dušan Chlopčík a Tatiana Drexler. Hodnocení poroty se prostřednictvím SMS zpráv kombinuje s hlasy diváků. Autor: veš


Marek Dědík s manželkou Terezou

Marek Dědík s manželkou Terezou Foto: archiv M. Dědíka

Marek Dědík ze StarDance se těší na druhého potomka: S manželkou zapózovali polonazí!

Tanečník Marek Dědík (37), kterého diváci znají ze StarDance, kde tančil například s Pavlou Tomicovou (58) či Jitkou Schneiderovou (47), se těší na druhé miminko. S manželkou Terezou už mají doma dvouletého syna Bertrama, který se už brzy dočká sourozence.

Aby měli krásnou vzpomínku na dobu, kdy dalšího potomka čekali, zapózovali společně na umělecky laděných fotkách. Dědíkova žena se nechala zvěčnit s těhotenským bříškem jen v prádélku. A nechyběl samozřejmě ani Marek.

Marek Dědík si otcovství užívá.

Super.cz

Těhotenské snímky si ostatně pořídili i v době, kdy čekali malého Bertrama. Rodinné fotoalbum tak skutečně nezanedbávají. „Termín máme v průběhu dubna. Pokojíček zatím nemaluji, ale kočárek a další nezbytné věci pro miminko již máme vybrané,“ pochlubil se Super.cz Marek Dědík s tím, že ještě nevědí, zda budou mít chlapečka, nebo holčičku.

„Pohlaví miminka jsme si nenechali říct a budeme až do samého konce v napětí, co to bude,“ těší se Marek, který v průběhu plesové sezóny vystupuje se svou někdejší partnerkou ze StarDance Olgou Šípkovou a některé plesy také moderuje.

„Společně budeme moderovat s Romanem Zachem krásný večer na podporu dětské onkologie v Brně pro nadaci Krtek, se kterou úzce oba dva spolupracujeme,“ myslí i na dobrou věc Dědík. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků