Roman Tomeš (34 let)
Muzikálový zpěvák a herec

Bulvární status: Muzikálový zpěvák je dvojnásobným tatínkem. Autor: ac


Roman Tomeš Super.cz

Po operaci by se měl šetřit: Místo toho fešák ze Slunečné tančí po jevišti a trpí bolestmi

Není to zrovna dlouho, co byl na plánované operaci kýly, a už skotačí na jevišti. Z hvězdy Slunečné Romana Tomeše (34) by ošetřující lékař radost neměl. "Snad tohle video neuvidí, nebyl by moc rád," doufal herec, když stál před kamerou Super.cz.

"Už mám vytažené stehy, všechno se dobře hojí, ale pravdou je, že bych měl být ještě čtyři týdny v rekonvalescenci. Snažím se nejet na plný plyn, ale jde to těžko, neumím se kontrolovat a šetřit. Bolí to, " připustil, že tance na jevišti, kde zkouší roli Šimona, hlavního hrdiny muzikálu Rebelové, jehož obnovená premiéra se odehraje 9. července na letní scéně Hudebního divadla v Karlíně na letňanském výstavišti, nejsou zrovna ideálním způsobem rekonvalescence.

Snad už hvězdy Slunečné a Sestřiček smůlu prolomí: Od začátku roku mají Tomešovi oba po operaci i druhém nakažení covidem

Řešit bude muset i vousy, které si teď nesmí oholit kvůli natáčení Slunečné, ale Šimonovi je kolem dvacítky a měl by v roli vypadat mladší. "Zatím jsem se trošku přiholil, našel jsem takovou střední cestu, kdy nejsem ani vousáč, ale ani holátko. Třeba se domluvím s maskérkou na Slunečné, že mě na příští cyklus oholí a aspoň omládnu," vysvětlil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků