Richard Krajčo (44 let)
zpěvák

Bulvární status: Jeho kapela je pořád populárnější, on sám čím dál tím méně. Minimálně v branži ho nemají rádi. Autor: daz


Jaromír Jágr se na oslavě narozenin Karla Gotta dobře bavil. Vlevo Daniela Písařovicová

Jaromír Jágr se na oslavě narozenin Karla Gotta dobře bavil. Vlevo Daniela Písařovicová Foto: Instagram R. Krajča

Na tajné oslavě narozenin Karla Gotta panovala dobrá nálada: Takhle se nezadaný Jágr bavil s krásnou zprávařkou ČT

Oslava 80. narozenin Karla Gotta (✝80) byla vskutku velkolepá! Takovou sešlost známých osobností, které Mistrovi osobně přišly k jeho významnému jubileu popřát, český šoubyznys snad ani nepamatuje, a proto není divu, že v Divadle Na Jezerce, kde se akce konala, panovala opravdu dobrá nálada. Gott později oslavu označil za tu nejlepší, kterou kdy v životě měl.

Jedním z hostů byl také Jaromír Jágr (49), který se objevil poprvé ve společnosti po oznámení rozchodu s přítelkyní Veronikou Kopřivovou (30). Ačkoliv měla média vstup na akci přísně zakázán, z fotografií, které kolují na sociálních sítích, je zřejmé, že se hokejová legenda na party velmi dobře bavila.

„Včera jsme prožili fantastický večer na oslavě narozenin Karla Gotta (✝80). A po třech hodinách strávených ve společnosti pěveckého boha jsme další tři trávili ve společnosti boha hokejového. Veselá oslava plná dojemných přání. Díky, že jsme byli u toho, díky za nezapomenutelný zážitek,“ napsal Richard Krajčo (44) na Instagram, kam umístil také společnou momentku s manželkou, Jágrem a moderátorkou Událostí Danielou Písařovicovou (42).

Vzhledem k tomu, že je teď hokejista oficiálně singl, tak mu fanoušci přejí novou lásku. Není proto divu, že se fotky s krásnou zprávařkou někteří z nich hned chytli.

„A jak vás tak vidím na té fotografii, říkám si, že by to byl další, hezký pár. Co říkáš, Danielo?“ ponoukla ji v diskuzi jedna slečna a k tomu se přidal i sám muzikant: „Chceš číslo?“ Na to slavná brunetka hned reagovala smíchem a odvětila: „Huš tam cestou na koncert.“ 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků