Rey Koranteng (46 let)
moderátor

Bulvární status: Býval první televizní rosničkou u nás, nyní moderuje Televizní noviny. A fanynky u obrazovek stále omdlévají. Autor: daz


Jana Adamcová si dělala zálusk na post moderátorky Televizních novin.

Jana Adamcová si dělala zálusk na post moderátorky Televizních novin. Foto: Olga Hrušková

Známe okolnosti odchodu Adamcové z Novy: Dělala si zálusk na místo Borhyové, ale u kamerovek neobstála!

Moderátorka Jana Adamcová (49) nechce dále působit na pozici moderátorky Sportovních novin, kterými před odchodem na mateřskou a následnou rodičovskou dovolenou diváky prováděla. Jako důvod uvedla to, že se tak rozhodla kvůli sledovanosti. Jak nám ale dobře informovaný zdroj z Novy prozradil, důvody byly trochu jiné.

Jana Adamcová o místo moderátorky velmi stála, nikoli však té ve Sportovních novinách, svůj návrat si představovala mnohem velkolepěji. Podle našeho zdroje toužila ambiciózní Adamcová po křesle moderátorky hlavní zpravodajské relace, kterou nyní střídavě uvádějí Lucie Borhyová (42) a Rey Koranteng (46) a Markéta Fialová s Karlem Voříškem (57). „Po mateřské se chtěla vrátit zpátky a chtěla moderovat Televizní noviny,“ práskl náš informátor.

„Dokonce se zúčastnila kamerových zkoušek, jejichž výsledek ale vedení Novy nepřesvědčil. Dostala nabídku dělat i nadále sporťačku, to ale odmítla, takže se s televizí dohodla, že ukončí pracovní poměr. Výpověď ale zatím podepsaná není,“ rozpovídal se dále zdroj.

„Na kamerových zkouškách jsem byla, nebylo však blíže specifikováno, na co jsou,“ mlžila nám do telefonu Adamcová a dodala: „Popírám, že bych je neudělala. Maximálně jsem se nemusela někomu někam typově hodit." 

Lucie Sieglová , Super.cz