Petra Janů (68 let)
zpěvačka

Bulvární status: Stále má věrné publikum. Autor: ac


Minulý týden Petře Janů sebrali žlučník a dnes vytahovali stehy. Nejvíce ji štve, že nemůže cvičit.

Minulý týden Petře Janů sebrali žlučník a dnes vytahovali stehy. Nejvíce ji štve, že nemůže cvičit. Foto: Lenka Hatašová

Petra Janů po operaci: Doktoři jí striktně zakázali její oblíbenou činnost!

Minulý týden podstoupila plánovanou operaci, při níž jí byl odebrán žlučník, který ji v poslední době stále intenzivněji zlobil. Dnes už se tak zase o něco lehčí zpěvačka Petra Janů (68) vesele směje na svět. Z kašovité stravy pomalu přechází na tu běžnou a zase se těší do práce.

„Dnes mi vytáhli stehy. Pochválili mě a poslali domů. Nic těžkého zatím nesmím zvedat a nosit,“ řekla Super.cz zpěvačka, která poctivě dodržuje pooperační rekonvalescenci.

„Odpočívám, koukám na televizi, nebo poslouchám audioknihy, ale už se těším až bude zase všechno jako dříve,“ dodala i v pětašedesáti stále aktivní zpěvačka, kterou nenaštval upravený jídelníček, ale něco úplně jiného.

„Nějakou dobu ještě nebudu moci chodit cvičit. Cviky na břicho zatím nesmím provádět vůbec. A pěkně mě to štve,“ dodala Janů s tím, že s koncem dubna jako správná čarodějnice nasedne na své pomyslné koště a vyrazí se svými hity k fanouškům. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků