Petra Hřebíčková (42 let)
herečka

Bulvární status: Po druhém porodu se opět vrací před kameru Autor: ac


Aneta Vignerová doprovodila na premiéru filmu Přes prsty Petra Kolečka.

Aneta Vignerová doprovodila na premiéru filmu Přes prsty Petra Kolečka. Herminapress

Třásně Vignerové sotva zakryly rozkrok: Na premiéře filmu o sexy beachvolejbalistkách nejvíc z těla ukázala přítelkyně režiséra

Jak už Super.cz informoval, v novém filmu Petra Kolečka (37) Přes prsty, u kterého se ujal nejen role scenáristy, ale poprvé i režiséra, se mohou pánové pokochat komediálními scénami, ale také sexy ženskými těly. Herečky Petra Hřebíčková (42) a Denisa Nesvačilová (30) jako dvojice beachvolejbalistek svoji figuru neukážou jen na hřišti, ale i při četných milostných scénách.

Na slavnostní premiéře se ale představitelky hlavních hrdinek, co se odvážných modelů týče, držely zpátky, i když zrovna Denisa si na odhalené kousky dříve docela potrpěla, a nebojí se ukázat svá ňadra v modelech bez podprsenky. Nejvíce pozornosti na premiéře v kině Lucerna na sebe nakonec strhla režisérova přítelkyně Aneta Vignerová (34), která měla tak krátké šaty, že jí rozkrok zakrývaly jenom třásně a fotografové jako mlsní kocouři čekali, zda neukáže ještě víc.

Kromě představitelek hlavních rolí v Lucerně nechyběla ani Lucie Bílá (55) s partnerem Radkem. Ta k filmu nazpívala ústřední píseň, spolu se zpěvákem Marcellem. Jiří Langmajer (55), jenž hraje hlavní roli, nedorazil. Pánskou část herecké delegace zastupovali Jakub Prachař (38) s Vojtou Dykem (36), oba bez partnerek. 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek