Oldřich Kaiser (66 let)
herec

Bulvární status: Předvádí jeden fantastický herecký výkon za druhým. Autor: daz


Karel Gott vyráží za kulturními akcemi. Na snímku (zleva) s Petrem Kolečkem, Oldřichem Kaiserem, Anetou Vignerovou a Jiřím Lábusem

Karel Gott vyráží za kulturními akcemi. Na snímku (zleva) s Petrem Kolečkem, Oldřichem Kaiserem, Anetou Vignerovou a Jiřím Lábusem Foto: instagram A. Vignerové

Karel Gott je opět plný chuti do života: Užívá si kulturní akce. Kde všude minulé dny byl?

Karel Gott (✝80) je plný energie a rozhodně jen nesedí doma na Bertramce. Minulý týden navštívil hned dvě kulturní akce a obě si užil.

Sám na svém znovuobnoveném instagramovém účtu postoval fotografie z koncertu Eltona Johna v pražské O2 areně. Tam vyrazil i s dcerou Charlottkou a potkal se i s mnoha známými, mj. s topmodelkou Terezou Maxovou (49). "Milé setkání s Terezou Maxovou," napsal ke snímkům.

Z jiného instagramového účtu jsme se dozvěděli, že i tuto neděli vyrazil za kulturou, a to na představení Žena za pultem 2 aneb Pult osobnosti Jiřího Lábuse a Oldřicha Kaisera (66).

Představení v divadle Kalich režíroval Petr Kolečko (37), a právě jeho partnerka Aneta Vignerová (33) se pochlubila společnou fotografií s Mistrem i oběma protagonisty hry. "Lepší zakončení týdne jsem si nemohla přát. V té nejlepší společnosti," pochlubila se modelka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků