Nela Slováková (31 let)
profesionální celebrita

Bulvární status: Získala miliónovou výhru v hříšné reality show Hotel Paradise a pořád se drží ve světě šoubyznysu. Autor: jc


Který zadeček se vám líbí nejvíce?

Který zadeček se vám líbí nejvíce? Foto: Super.cz/archiv N. Slovákové a Instagram A. Vyskočilové a V. Lálové

7 krásek, které předvedly své pozadí: Podívejte se, kdo v plavkách ukázal svůj zadeček

Léto je v plném proudu a fotky v plavkách jsou na sociálních sítích takřka povinností. Jen těžko by se hledala kráska, která ještě nezveřejnila snímek odhalující její figuru. Pozdravy v bikinách, a to ať už od moře, nebo z naší kotliny, se to na internetu jen hemží. V kurzu jsou stejně jako předešlé roky nejen snímky odhalující dokonalé křivky, ale také pozadí.

Svým zadečkem už se stihlo pochlubit hned několik známých jmen. Na dovolené v Itálii se nechala kupříkladu zvěčnit tanečnice a vítězka StarDance Veronika Lálová (30). Své pozadí v zahraničí předvedla také modelka Kateřina Sokolová (32) nebo Romana Pavelková (37).

Jim s přehledem může konkurovat někdejší moderátorka Zuzana Belohorcová (45), která si užívá slunné počasí v Miami, a také herečka Anife Vyskočilová (47), která všem vytřela zrak fotkou v jednodílných plavkách, a to na dovolené ve Slovinsku.

Rozhodně nechtěla zůstat pozadu ani blogerka a youtuberka Týnuš Třešničková (26), která zatím za hranice nevycestovala. A své vymakané pozadí dala na odiv také vítězka reality show a podnikatelka Nela Slováková (31). Pokochejte se v naší galerii zadečky, kterými se to na sociálních sítích jen hemží. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků