Mel B (46 let)
zpěvačka

Bulvární status: Má za sebou bouřlivý rozvod Autor: ac


Mel B teď půjde k soudu nejen kvůli manželovi...

Mel B teď půjde k soudu nejen kvůli manželovi... Profimedia.cz

Mel B půjde k soudu: Mladá chůva ji obvinila ze lží ohledně těhotenství. Jediné, co přiznala, byl sex ve třech se zpěvačkou

Mladá německá chůva Lorraine Gilles (26) zažalovala zpěvačku Mel B (41). Chůvě se nelíbí, že ji bývalá členka Spice Girls veřejně osočila z toho, že měla mít milostný poměr s jejím manželem Stephenem Belafontem (41) a následně otěhotněla a šla na potrat, za který měla dostat zaplaceno.

Všechno jsou to prý jen pomluvy zhrzené zpěvačky. Jediné, co chůva přiznala, byl sex ve třech, kterého se měla účastnit ona, Mel B a její manžel Stephen Belafonte.

Nedávno přitom u soudu úřadovala samotná Mel B, která soudce požádala o ochranu před Lorraine Gilles, protože ji prý napadala a vydírala. Soud zpěvačce vyhověl a zakázal chůvě jakýkoliv kontakt s Mel B.

Pokračují také rozvodové tahanice Mel B a jejího manžela Belafonta. Zpěvačka manžela obvinila z násilí, vydírání a již zmíněného sexu ve třech s chůvou, který byl prý vynucený. S chůvou Lorraine měl navíc zpěvačku podvádět celých sedm let. Jak je vidět, soudy se mají opravdu na co těšit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek