Markéta Konvičková (27 let)
zpěvačka

Bulvární status: Zářila v Tváři a kariéra se jí rozjela naplno. Autor: daz


Markéta Konvičková se na křtu vánočního cédéčka rozplakala.

Markéta Konvičková se na křtu vánočního cédéčka rozplakala. Foto: archiv Lewron orchestra

Křehká kráska ze SuperStar neunesla tíhu emocí: Podívejte se, co ji rozplakalo

Zpěvačka Markéta Konvičková (27) si k Vánocům nadělila hned několik dárků. Nejenže si splnila sen zazpívat píseň s živým orchestrem, ale dopřála si i nové vánoční CD, které jí pokřtila známá polská zpěvačka Halina Mlynková (37). Teklo nejen šampaňské, ale i slzy. Konvičková byla totiž natolik dojatá, až se rozplakala.

„Moc jsem si vždycky přála nazpívat album s živým orchestrem a ve studiu Českého rozhlasu. Navíc mi bylo velkou ctí, že jsem si v sále karlínského divadla na akci Vánoční hvězdy v Karlíně mohla jednu píseň z nového alba zazpívat společně s polskou zpěvačkou, nastávající manželkou producenta Leška Wronky Halinou Mlynkovou,“ pochlubila se Konvičková.

V závěru akce, kde se objevili i Daniel Hůlka (53), Leona Machálková (54) či Jitka Zelenková (71), byl vánoční maxi singl se sedmi písněmi i pokřtěn. „Křtu se zhostila Halina, což bylo též moje velké přání a jsem potěšena, že mou prosbu vyslyšela. Na to, jak je v Polsku slavná, je velice skromná a sympatická,“ přiznala Konvičková, kterou slova chvály od Mlynkové, která je v Polsku populární asi jako u nás Lucie Bílá, dojala k slzám.

Mlynková na akci dorazila v doprovodu svého budoucího manžela, producenta Leška Wronky (60), který se se svou půvabnou snoubenkou perfektně sladil do modrých barev. Je vidět, že mu mladá přítelkyně velmi svědčí. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků