Lucie Borhyová (44 let)
moderátorka

Bulvární status: Dvojnásobná mamina je stálicí Televizních novin. Autor: daz


Tomáš a Ondřej Polákovi z kapely O5 a Radeček Super.cz

Čím Radečci okouzlili Borhyovou, Bílou i řadu dalších? Sympaťáci ze Šumperka oslaví 25 let na hudební scéně

Kapela, kde by se za čtvrt století neobměnil ani jediný muzikant, je na scéně výjimkou. Takovou výdrž mají pánové ze Šumperka O5 a Radeček, kteří o sobě dali naposledy vědět videoklipem k písni Bra3, jehož součástí jsou slavné dvojice, ať už sourozenecké nebo pracovní, od Lucie Bílé (56) s bratrem, Lucie Borhyové (44) s Rayem Korantengem přes Jiřího Suchého (90) s Jitku Molavcovou po bratry Neckářovi.

"Je to pocta nejen sourozencům a parťákům, kdy jsme měli samozřejmě radost, že nás všichni ti slavní podpořili. Už roky spolupracujeme s nadací Pomozme dětem, letos jde o projekt na pomoc dětem, které jsou vlastně postižené postižením jejich sourozenců, na který půjde část výtěžku ze singlu i připravovaného turné," objasnil Super.cz zpěvák Tomáš Polák.

Bílá, Borhyová, 3v1 i další známé tváře si zahrály v klipu: Ukázaly svoje nejbližší

Klip předznamenává nejen turné, o kterém jsme si povídali s bratry Polákovými, kteří za námi do Prahy přijeli, ale jeho součástí je tedy i charitativní podtext. "Pokud turné od května vyjde, budeme připravení a bude to venku, máme vyřešenou i kapacitu. A když to nevyjde, počítáme i s náhradními termíny," řekl baskytarista Ondřej Polák."Fanoušci o něj určitě nepřijdou," doplnil jeho bratr Tomáš.

Když už jsme byli u sourozeneckých vztahů, zajímalo nás, jestli mezi Tomášem a Ondřejem někdy zavládla bratrovražedná válka a někdy se třeba i poprali. "Prát se neumíme, ale nějaká krize sem tam byla, zvlášť když i jako kapela jsme spolu déle, než je průměrná délka manželství v České republice. Ale i když se pohádáme, dáme to zase do kupy, a vlastně i ta písnička Bra3 vznikla po jedné takové hádce," vysvětlil Ondřej.

V našem videu nám oba muzikanti vyprávěli nejen o svojí tvorbě a jak sháněli slavné kolegy do klipu, ale i o soukromí. Tipnete si třeba, který z nich se zanedlouho stane dvojnásobným tátou? 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků