Lena Dunham (35 let)
herečka

Bulvární status: Do sexbomby má daleko, přesto se neustále svléká... Autor: ac


Tito slavní prodělali koronavirus

Tito slavní prodělali koronavirus Foto: Super.cz/Profimedia.cz

13 slavných, kteří se nakazili koronavirem: Mrkněte, jak u nich nemoc probíhala

Od začátku světové pandemie se koronavirem nakazila také řada celebrit. Někteří slavní měli jen lehké příznaky, pro jiné byl průběh náročnější.

ČTĚTE TAKÉ: Chlapec, kterému se posmívají kvůli jménu Corona, napsal Tomu Hanksovi. Hercova reakce vás dojme

První slavné osobnosti, které se nakazily COVIDEM-19, byli Tom Hanks (65) s manželkou Ritou Wilson. O nákaze informovali v březnu. Nakazili se v Austrálii, kde Hanks natáčel, a virus se u nich projevoval především únavou, i když Rita si později postěžovala i na ztrátu čichu nebo problémy s pamětí.

Následovali herci Idris Elba, který se izoloval s manželkou, jež nemoc také prodělala, nebo Kristofer Hivju, známý jako Tormund ze Hry o trůny. Oba měli pouze lehké příznaky.

O něco hůř na tom byla zpěvačka Pink (42), která trpí astmatem, a tak u ní měla nemoc náročnější průběh. O to horší bylo, že se virem nakazil i její tříletý syn Jameson. O něj se zpěvačka velmi bála, neboť se mu neustále vracely horečky.

I popová královna nedávno překvapila prohlášením, že koronavirus prodělala během evropského turné. Ve Francii tehdy onemocněla část jejího týmu, a i ona lehla s domnělou chřipkou. Později měla Madonna (63) pozitivní testy na protilátky, což znamená, že virus již prodělala.

ČTĚTE TAKÉ: Tři testy měla negativní, až čtvrtý pozitivní: Hvězda Čarodějek předvedla fanouškům šokující následky koronaviru

O náročném průběhu a následcích viru se rozpovídala i Alyssa Milano, jednou z posledních nakažených hvězd je pak Antonio Banderas (61), který fanoušky ujistil, že je jen trochu víc unavený.

Na konci července přiznala nákazu i herečka Lena Dunham (35). Ta se nakazila už v lednu a v následku nemoci jí stále selhávají nadledviny a trpí silnými migrénami. Na tyto a další slavné celebrity, které svedly boj se zákeřným virem, se můžete podívat v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků