Khloé Kardashian (38 let)
podnikatelka, moderátorka, modelka

Bulvární status: S nevěrným basketbalistou se po dceři dočkala syna. Porodila ho náhradní matka. Autor: ac


Khloé Kardashian

Khloé Kardashian Foto: Super.cz/Profimedia, Profimedia.cz

Co vězí za proměnou jejího obličeje? Khloé Kardashian prý podstoupila pouze drobné zákroky

Khloé Kardashian (38) se v průběhu let proměnila k nepoznání. Doposud žádné zákroky plastického chirurga nepřiznala, a tak pokaždé, když sdílí nové selfie, zahltí její komentáře nespočty hejtů. Sledující jí píšou, že už si ani není podobná a s plastikami to přehání. Podle zdrojů z jejího okolí ale Khloé prý pod kudlu nikdy nešla.

„Nikdy nepodstoupila žádný velký zákrok. Jen malé, jako mikroinjekce, laser nebo tvarování obličeje,“ sdělil zdroj US Weekly.

To potvrzují i slova Khloé samotné, která se k věci vyjádřila v roce 2016. Tehdy propagovala omlazující injekce. „Nemám žádné výplně, ani jsem nebyla na zákroku. Zatím. Ale věřím v laser, na který chodím pravidelně,“ uvedla tehdy.

„Laser vám vypne pleť, sjednotí ji, zbaví vás strií, jizev nebo akné. Dneska je vše tak dostupné a ani nemusíte pod kudlu,“ dodala.

Členka slavného klanu prý žádné plastiky nemá: Neuvěříte, co řekla, že stojí za proměnou jejího nosu!

Loni pak přiznala, že vypadá na kameře, na fotkách a v reálu pokaždé jinak kvůli make-up. „Jedna z mých neoblíbenějších věcí je konturování nosu. Ale trochu mě to stresuje, protože s každým osvětlením vypadám jinak,“ uvedla v tutorialu pro Vogue.

Za změnou jejího vzhledu prý také stojí úbytek váhy. Khloé na sobě v průběhu let mákla a hodně zhubla. A podle zdrojů se momentálně cítí jako nejlepší verze sama sebe. A proto si z hanlivých komentářů těžkou hlavu nedělá

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků