Karel Heřmánek (73 let)
herec

Bulvární status: I po operaci kyčelního kloubu skáče jako mladík. Autor: daz


Vašek Noid Bárta Super.cz

Už slyší i na jméno Leoš: Z Noida si kolegové utahují kvůli kostýmu

Podle toho, jak vypadá v novém muzikálu Sestra v akci, si Vaška Noida Bártu (40) můžeme plést s Leošem Marešem (45) v jeho kožichovém období. Kolegové tak na něj pokřikují, a už se na oslovení Leoši otáčí. "Ale taky jsem trochu jako Karel Heřmánek (73) z pohádky S čerty nejsou žerty," smál se zpěvák.

Trochu jsme si z něj utahovali i kvůli tomu, že má v muzikálech stále menší počet písní, v Addams Family vlastně vůbec nezpíval, tady má jednu píseň. "No oni mi toho už moc nedávají, protože prý dělám všechno stejně. Ba ne, pokud jde o prostor, který tady mám menší, nevadí mi to. Užívám si Lucky, která je tam geniální, a holek z company, které hrají sestry," vysvětlil Noid.

"Já přicmrndávám a beru to tak, že dělám to zlo, aby dobro dostalo prostor," dodal. "Ale mám tady spoustu krásných rolí, zpívám Ježíše i Jidáše, Garciu v Carmen, pak ještě Bonnie and Clyde. Nestrádám, nemusím mít pořád ty nejhlavnější role. A taky budu mít v Hudebním divadle v prosinci svůj vlastní koncert, tak jestli mě chce někdo vidět na jevišti celou dobu, tak ať přijde," uzavřel. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků