Julianne Moore (60 let)
herečka

Bulvární status: Hollywoodská rusovláska si i po padesátce udržuje dokonalou postavu. Autor: ac


Kristen Stewart to s výběrem oblečení nevychytala.

Kristen Stewart to s výběrem oblečení nevychytala. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Trapas v přímém přenosu: Hvězdu Twilight zradily šaty, divákům poodhalila intimní partie

Herečka Kristen Stewart (31) se na udílení Hollywood Film Awards pořádně vyparádila. Chtěla snad udělat dojem na svého exmilence Roberta Pattinsona, s nímž se po delší době potkala?

Představitelka Belly z upírské ságy Twilight vsadila na odvážný outfit, který ji ovšem během slavnostního gala večera zradil. Kristen Stewart si oblékla šaty, jež v oblasti dekoltu tvořila jen síť, která měla odhalit její hrudník těsně nad bradavkami.

Spodní část šatů se jí však sesunula, a herečka tak ukázala bradavky. A to navíc v okamžiku, kdy ji zabíraly kamery, které pohled na její ňadra zprostředkovaly miliónům diváků přímého přenosu z Los Angeles.

Kristen Stewart se tak stala hlavní hvězdou večera, přestože odešla s prázdnou. Cenu za nejlepší ženský herecký výkon si odnesla Julianne Moore (60), která si s ní zahrála ve filmu Still Alice. Největší úspěch na slavnostním ceremoniálu slavilo drama The Imitation Game, které bodovalo ve čtyřech kategoriích. Cenu díky snímku o průkopníkovi výpočetní techniky Alanu Turingovi získali i herci Benedict Cumberbatch a Keira Knightley (36). 

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek