Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Moss pod přísahou promluvila o tom, co se kdysi stalo na Jamajce.

Moss pod přísahou promluvila o tom, co se kdysi stalo na Jamajce. Profimedia.cz

S tímhle Amber nepočítala: Kate Moss totálně rozbila její obvinění Johnnyho Deppa!

Do soudního sporu mezi Johnnym Deppem (59) a Amber Heard (36) vstoupila další osobnost, svou výpovědí přispěla bývalá hercova partnerka Kate Moss (48). Depp s topmodelkou tvořil pár v letech 1994 až 1998. Heard v minulosti u soudu obvinila Deppa z toho, že kdysi strčil Kate ze schodů. Ta se jasně postavila na stranu svého expartnera a toto tvrzení odmítla.

Amber Heard v dřívější výpovědi řekla, že se bála, že Depp během jedné z ostrých hádek strčí její sestru ze schodů, jelikož se prý proslýchalo, že to samé kdysi udělal Kate Moss, a přišlo jí to na mysl.

Amber Heard má problém: Napadla prý již předešlou přítelkyni a po hádce s Deppem měla slavnou pánskou návštěvu

Moss se k soudu nedostavila osobně, ale prostřednictvím krátkého živého video vstupu z Gloucestershire v Anglii.

Modelka pod přísahou řekla, že Depp do ní nikdy nestrčil, nekopnul ji, ani ji neshazoval ze schodů, a objasnila, že kdysi během jejich dovolené na Jamajce uklouzla na schodech a herec jí přispěchal na pomoc.

Amber Heard se zhroutila během výpovědi: Takhle popsala údajný incident, při němž Depp přišel o kus prstu

„Odcházeli jsme z místnosti a Johnny vyšel dřív než já. Byla bouřka, a když jsem odcházela z pokoje, uklouzla jsem na schodech. Poranila jsem si záda a křičela jsem, protože jsem nevěděla, co se mi stalo, a měla jsem bolesti,“ objasňovala situaci Moss.

„Johnny přiběhl, aby mi pomohl, odnesl mě do mého pokoje a zajistil lékařskou pomoc,“ odpověděla modelka, jež zřídkakdy mluví o svém soukromí, na doplňující dotazy hercova právního zástupce Benjamina Chewa.

Kate Moss promluvila o lásce a rodině: Kdo ji motivoval, aby přestala hýřit a sekla s alkoholem?

Moss v procesu, v němž Depp požaduje po své bývalé ženě 100 miliónů dolarů za pomluvu, figurovala jako Deppův svědek. Během jejich bouřlivého vztahu byli oba na vrcholu slávy a byli notoricky známí svým vřelým vztahem k alkoholu i drogám. Podle Moss trvalo roky, než se z rozchodu s hercem vzpamatovala. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků