Jiří Bartoška (75 let)
herec, prezident karlovarského filmového festivalu

Bulvární status: Úspěšně šéfuje karlovarskému filmovému festivalu Autor: ac


Táňa Vilhelmová s partnerem Vojtou Dykem byli nejkrásnějším párem večera.

Táňa Vilhelmová s partnerem Vojtou Dykem byli nejkrásnějším párem večera. Michaela Feuereislová

18 nejkrásnějších párů Českého lva: Palec nahoru pro Vilhelmovou s Dykem, byli hvězdní jako z Hollywoodu!

Není důležité pouze to, jak se obléknou jako jednotlivci, ale záleží i na tom, jak sladěni jsou v páru. Pokud jde o vyhlášení cen Český lev, máme naprosto jasno. Hvězdní jako z Hollywoodu byli herečka Tatiana Vilhelmová (44) s partnerem Vojtěchem Dykem (37).

Dvojice dorazila na poslední chvíli. Předtím, než Táňa s Vojtou doslova vběhli do sálu pražského Rudolfina, se sotva stihli vyfotit u fotostěny. Vilhelmová, která neproměnila nominaci za nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu Tátova volha, vypadala božsky v ručně zdobených šatech od brněnské návrhářky Gábiny Páralové. Její look doplnily luxusní šperky a decentní líčení.

I Vojta byl ve smokingu k sežrání. V podobném duchu byli ostatně oblečeni i prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška (75) s manželkou Andreou.

Překvapivě nikoli partnerky, ale dcery vyvedli debutující režisér Ondřej Havelka (68), jehož film Hastrman získal čtyři České lvy a který přišel s půvabnou Rozálií, a herec Jiří Dvořák (55), kterého doprovázela dcera Anička.

Jak to párům slušelo, se podívejte v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků