Ivana Chýlková (57 let)
herečka

Bulvární status: Nepřehlédnete ji v divadle ani v televizi Autor: ac


Ivana si v oblékání občas dovolí menší úlet, zvládla by nejspíš i špičatou podprsenku.

Ivana si v oblékání občas dovolí menší úlet, zvládla by nejspíš i špičatou podprsenku. Foto: Michaela Feuereislová/Profimedia.cz

Chýlková by Krause klidně potěšila v Madonnině špičaté podprsence: Kdyby jí ta podprsenka byla…

O Ivaně Chýlkové (57) se úplně neví, že je velkou milovnicí módy. Když má herečka čas a příležitost, tak velmi ráda vyráží na módní přehlídky nebo do butiku své oblíbené designérky Denisy Nové. Když tedy dostala příležitost vybrat si s předstihem některé kousky, které pro jeden švédský módní řetězec vytvořil věhlasný francouzský módní návrhář Jean Paul Gaultier, tak ani chvíli neváhala.

„Tento kabát jsem si vybrala sama," nechala se slyšet Chýlková a jedním dechem dodala: „Já většinou chodím nakupovat sama, služeb žádného stylisty nevyužívám."

Herečka začala sledovat tvorbu jednoho z posledních velkých francouzských couturiérů před třiadvaceti lety, když Gaultier spolupracoval se zpěvačkou Madonnou (62) na jejím turné Blonde Ambition. Právě tehdy vznikl pro popovou královnu ikonický korzet se špičatou podprsenkou. Toužila někdy Chýlková obléct si něco podobného? „Kdyby mi ta podprsenka byla?" smála se při odpovídání na naši otázku herečka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků