Gabriela Franková (27 let)
Česká Miss 2014

Bulvární status: Stala se desátou Českou Miss Autor: jc


Která Česká Miss je nejkrásnější?

Která Česká Miss je nejkrásnější? Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová/Herminapress

7 nejkrásnějších Češek posledních let! Posuďte sami, která Miss na to má a která byla naprostým přešlapem

Staly se nejkrásnějšími Češkami v nejprestižnější soutěži krásy u nás a většina z nich stále boduje na poli modelingu. Tohle je posledních 7 Českých Miss. Posuďte sami, která titul obdržela oprávněně a která byla možná úletem poroty.

Novou Českou Miss je 181 centimetrů vysoká brunetka z Ústí nad Labem Lea Šteflíčková (23). Korunku má nasazenou teprve týden, ale v modelingu není žádným nováčkem. Úspěšná je v zahraničí, kam jako modelka cestuje od svých 14 let.

Před ní se Českou Miss stala zlínská rodačka Michaela Habáňová (25). Na přehlídkách jsme ji zatím příliš neviděli, nafotila kosmetickou kampaň pro Juliette Armand. Upozornila na sebe v poslední době v oblasti charity. Uspořádala velkou charitativní akci na podporu nemocné Nikolky a vybrala pro ni skoro 300 tisíc korun.

Nejkrásnější Češka roku 2016 Andrea Bezděková (26) si krátce po svém triumfu nechala upravit nos. A od té doby boduje. Cestuje často do Portugalska za modelingem a chystá se do Milána.

Její předchůdkyně Nikol Švantnerová (28) je jednoznačně nejúspěšnější Miss na sociální síti. Neobejde se bez ní prakticky žádná módní přehlídka, je tváří řady značek a také je novou moderátorkou Fashion TV.

Gabriela Franková (27), Česká Miss 2014 už se modelingu věnuje minimálně. Žije stále v Brně, kde studuje a pracuje v advokátní kanceláři. Franková patřila mezi nejvnadnější krásky s přírodním poprsím.

Jediná krátkovlasá Miss v historii je Gabriela Lašková (31). Kromě kariéry modelky zabodovala na Primě, kde moderuje hlavní zprávy. Letos v dubnu porodila syna Benedikta. Zvítězila v roce 2013.

Maminkou je také Tereza Kadeřábková (30). Ta už jako modelka nepracuje. Je manželkou fotbalisty Pavla Kadeřábka, se kterým má dceru Emu. 

Která Česká Miss je nejkrásnější?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků