Ewa Farna (29 let)
zpěvačka

Bulvární status: Užívá si mateřství. Autor: daz


Lucie Bílá Super.cz

Lucie Bílá dává šanci mladším nejen ve Slavíku: Těmito kráskami se obklopila ve svém divadle

Že je čas dát šanci a prostor mladším, se netýká jen Českého slavíka, kde Lucie Bílá (56) skončila na druhém místě za Ewou Farnou (29). Mladšími kráskami se obklopuje i ve svém divadle, kde na své narozeniny uvede obnovenou premiéru crazy muzikálu s jejími největšími hity Láska je láska, který se poprvé uváděl před šestnácti lety.

"Nechci, aby bylo všechno jenom o mně, mám teď problém myslet jen sama na sebe," řekla Super.cz, když k rozhovoru na kameru přizvala další účinkující ženy Markétu Procházkovou (36), Kateřinu Marii Fialovou, Markétu Poulíčkovou, Vendulu Příhodovou, Kateřinu Pechovou (36) a Terezu Hálovou. Byla to tedy pořádně velká skupinka a Lucka každou z kolegyň vychválila až do nebes.

Roky si drží stejnou váhu. Lucii Bílé se vyplatilo vykašlat se na diety, fungují u ní tato pravidla

"Na jevišti všechno prožívám. Mám otevřené srdce a obnažené emoce. Musím tam mít lidi, kterým důvěřuji a nikdy od nich nedostanu kudlu do zad. Proto jsem si našla ty, které mám už léta ověřené a mám je neskutečně ráda. Už se těším na samotné zkoušení," doplnila Lucie. Co o svých kolegyních řekla, se můžete podívat v našem videu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků