Eva Perkausová (28 let)
modelka

Bulvární status: Čeká svého prvního potomka. Autor: kv


Eva Perkausová se vdala za Ivana Hecka.

Eva Perkausová se vdala za Ivana Hecka. Michaela Feuereislová

Eva Perkausová se vdala. Svatbu práskla v přímém přenosu a šokovala i Šebrleho

Moderátorka Eva Perkausová (28) se vdala za přítele Ivana Hecka (39). Informaci o tom, že se stala vdanou paní, si blondýnka nechávala pro sebe a odtajnila ji až ve vysílání zpráv, kde překvapila i svého kolegu Romana Šebrleho (47).

„U Hlavních zpráv vás vítá Roman Šebrle a Eva Hecko Perkausová,“ práskla na začátku vysílání a bylo hned jasno. Svatba se tak konala do roka a do dne. Loni se totiž pohledná moderátorka s urostlým přítelem zasnoubila na dovolené na Maledivách.

Eva Perkausová předvedla v bikinách na Mauriciu neuvěřitelnou věc. Za tohle by se nestyděly ani profesionální gymnastky

Nedávno se pak vrátila z dovolené na Mauriciu, kde se právě 12. ledna svatba konala. Stalo se tak jen pár dní poté, co partneři oslavili pětileté výročí vztahu.

„Byla to opravdu krásná, milá a čistá svatba. Bílý písek, moře a palmy. Člověk vyzná lásku, řekne si ano, předá prstýnky, nakrmí se dortíkem a už jsme byli manželé,“ řekla v pořadu Showtime Perkausová.

Ještě loni na podzim Perkausová o svatbě mlžila.

„Přípravy ještě ani nezačaly. Padlo pár návrhů, kde by to mohlo být, ale nic konkrétního nemáme. My jsme povahy, které neplánují dlouho dopředu, necháváme věci plynout. Trošku spoléháme na to, že až se rozhodneme, tak snad se nám povede najít něco, co se nám bude líbit. Třeba tři měsíce dopředu, uvidíme, říkala Super.cz Perkausová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků