Eva Čerešňáková (35 let)
Modelka, ředitelka soutěže krásy

Bulvární status: Chtěla šéfovat České Miss Autor: ac


Eva Čerešňáková odchází z České Miss.

Eva Čerešňáková odchází z České Miss. Michaela Feuereislová

Vydržela déle, než ostatní čekali. Čerešňáková v České Miss ale nakonec končí a chce o všem napsat knihu

Ve vedení České Miss zažila nadějný start, soudní tahanice o značku, krizové období, zdravotní komplikace partnera i rozpad vlastního vztahu. Pro mnohé je překvapením, že to Eva Čerešňáková (35) vzdává až nyní.

Její podíl a podíl bývalého snoubence Martina Ditmara ve společnosti Miss Events, jež organizovala poslední dva ročníky České Miss, koupila mezinárodní kosmetická společnost Juliette Armand.

Držitelka titulu Česká vicemiss 2007 se s prodejem svého podílu ve společnosti rozhodla opustit celý projekt. „Mám za sebou velkou a jedinečnou životní zkušenost. S průběžnou změnou majetnické struktury jsem se však rozhodla odejít z projektu Česká Miss a věnovat se vlastnímu podnikání a aktivitám, především moderování v češtině, angličtině i dalších jazycích a také autorské a scénáristické tvorbě,” řekla Eva, která se po dvou letech působení na pozici ředitelky národní soutěže krásy chce věnovat své vlastní kariéře a podnikání.

„Je správný čas posunout se dál a nesmírně se na novou fázi svého života těším. Na odpočinek, cestování i to, že budu mít opět více volného času i čas na moderování různých událostí, jelikož jsem nabídky v posledním roce převážně odmítala. Ráda bych svůj životní příběh posledních dvou let také sepsala,“ řekla Eva Čerešňáková, která o soutěži krásy už vydala jednu knihu, kde svoji cestu za tehdejším snem a titulem Česká Vicemiss 2007 popsala. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek