Denisa Domanská (29 let)
Česká Miss World 2011

Bulvární status: Zařizuje si byt Autor: daz


Jitka Nováčková si vybírala silikonové implantáty

Jitka Nováčková si vybírala silikonové implantáty Michaela Feuereislová

Miss Nováčková si osahala silikonová prsa

Čerstvá královna krásy Jitka Nováčková (28) se vypravila na exkurzi na kliniku plastické chirurgie. "Plastické operace nezavrhuji, ale ještě počkám, nevidím na sobě žádný kaz," řekla Novinkám pyšně. Podezřele dlouho ale potěžkávala silikonové implantáty.

Nejkrásnější dívka České republiky si je svým zjevem velmi jistá. "Nikdy jsem o sobě nepochybovala. Nevím o ničem, co bych na sobě kdy chtěla změnit," řekla Novinkám. Odmítá i to, že by si nechala třeba zahustit a prodloužit vlasy. "Moje jsou dost kvalitní, nepotřebuju si je ničit," upřesnila. Zmínila ale, že by jí nevadilo, kdyby měla větší prsa.

Jitka Nováčková s kolegyněmi Šárkou Cojocarovou a Denisou Domanskou (29) chtěly na klinice docenta Jana Měšťáka vidět, jak vlastně vypadají silikonové implantáty, které si nechaly voperovat jejich předchůdkyně. Z vítězek soutěží krásy to byly třeba Diana Kobzanová, Klára Medková nebo Lucie Hadašová (34).

"Fuuuj. Tohle bych pod kůží nikdy mít nechtěla," děsila se Česká Miss World Domanská. "Já klidně, ale až po dětech. To bych si nechala odstranit i strie," plánovala Miss Earth Cojocarová.

Missky si na klinice Esthé prohlédly i operační sál, kde se provádí liposukce. "Kdybych měla pocit, že mám větší zadek, tak budu raději víc cvičit než do sebe nechat řezat," řekla Domanská, kterou velmi překvapilo, že na liposukci byla mj. Miss ČR Kateřina Průšová (37), která si nechávala odsát tuk nad koleny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků