Expřítelkyně prince Harryho Chelsy Davy s novým přítelem.

Expřítelkyně prince Harryho Chelsy Davy s novým přítelem. Profimedia.cz

Osudová láska prince Harryho Chelsy Davy si našla novou lásku. Je to tenhle fešný Harryho kamarád

Šestadvacetiletá blondýnka Chelsy Davy, jež je známá jako dnes již bývalá přítelkyně prince Harryho (35), má po svém boku nového partnera. Chelsy s Harrym chodila od začátku roku 2004 až do května 2010, jejich vztahem ale otřáslo několik rozchodů a opětovných návratů. Nyní se zdá, že se žádné další obnovování jejich romance konat nebude. Chelsy si našla mladého pohledného obchodníka s uměním Blaise Patricka (27), který je dokonce princovým kamarádem.

Davy, jež se narodila bohatému a vlivnému majiteli safari v Zimbabwe a jejíž srdce si Harry nedokázal zcela získat, tak nyní podle blízkého zdroje prožívá šťastné období. Harry se naopak od rozchodu s ní v lásce spíš bezradně plácá. Ačkoli se občas objeví v bujaré společnosti dívek v nočním klubu nebo si zažije nějaký krátký románek jako napřílad minulý rok s krásnou modelkou spodního prádla Florence Brudenell-Bruce, nic vážnějšího se v jeho osobním životě neodehrává. Minulý týden dokonce Harry přiznal, že se snažil najít lásku od rozchodu s Chelsy, ale příliš se mu nedaří.

Nová dvojice Chelsy a Blaise prý nechali volný průběh jejich vášni, když byli společně minulý týden spatřeni v objetí v londýnském nočním klubu Chinawhite během charitativní akce, kterou pořádal fotbalista Chelsea Didier Drogba. „Líbali se a tančili neuvěřitelně intimním způsobem,“ prozradil zdroj přítomný na party. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků