Jenovéfa Boková

Jenovéfa Boková Michaela Feuereislová

Je to oficiální: Krásná Jenovéfa Boková po rozchodu s vlasatým trosečníkem z Robinsonova ostrova přiznala novou lásku

Herečka Jenovéfa Boková (31) rozhodně nepatří ke známým tvářím, které by se otevřeně dělily o svoje soukromí. Na slovo je skoupá a své intimní okamžiky si střeží. Proto vlastně nikdo netuší, kdy došlo k rozpadu jejího vztahu se sympatickým vlasáčem z Robinsonova ostrova Martinem Složilem, s nímž tvořili několik let pár.

To, že se spolu přestali ukazovat ve společnosti, bylo těžké zaznamenat i vzhledem k pandemickým opatřením, kdy se téměř žádné společenské události nekonaly. A když po rozvolnění opět začaly, krásnou herečku na akce začal doprovázet jiný muž. Vousáč s brýlemi se po jejím boku poprvé objevil už na jaře, poté spolu byli viděni v červenci na karlovarském filmovém festivalu.

Dokonalá a elegantní! Jak Jenovéfa Boková reaguje na komentáře, že patří k nejkrásnějším herečkám?

Nyní se herečka rozhodla výjimečně objasnit, jakou roli tento sympaťák v jejím životě hraje. "Tady je on, mého srdce šampion," napsala v postu na sociálních sítích, aby spekulace uvedla na pravou míru, a oficiálně se tak vyznala ze svojí lásky k pohlednému mladému muži, o němž už víc než to, že se jmenuje Adam, neprozradila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků