Heidi Klum s Leni v nové kampani pro italskou značku prádla

Heidi Klum s Leni v nové kampani pro italskou značku prádla Profimedia.cz

Jak laciné, nevkusné a nechutné: Fotky v prádle Heidi Klum s dcerou (18) lidé hodnotí hodně drsně

Pod palbu kritiky se dostala nová kampaň italské značky spodního prádla, jejímiž hlavními hvězdami jsou topmodelka Heidi Klum (50) a její osmnáctiletá dcera Leni. Soudě podle komentářů v diskuzích nebo na sociálních sítích veřejnost hodnotí tento výběr modelek mírně řečeno jako nešťastný. Mnozí se ovšem nezdráhají použít ani daleko ostřejší slovník.

"Jak laciné a nevkusné. Nechutné,“ zní jeden z komentářů. „Špatné po všech směrech,“ přidává se další.

Že je dělí tři dekády, byste nepoznali: Heidi Klum (49) a její dcera Leni (18) předvedly křivky v prádle

„Proč nemohli udělat samostatné focení. Pokud by to bylo s jinou modelkou, bylo by to provokativní, což asi má být, ale ne s vlastní dcerou. Její dcera je krásná, ale není to modelingový typ,“ píše jiný uživatel.

„Promiňte, že to říkám tak na rovinu, ale uvědomujete si, že někteří muži budou mít při pohledu na tyhle fotky kalhoty kolem kotníků? Ošklivé a nevhodné,“ sdílí podobný názor jiná osoba.

Dělá všechno to, o čem jsem kdy snila: Heidi Klum vyrostla konkurence. Její dcera (18) je překrásná

„Chápu, že je to pózování a je to jistě úžasná máma a dcera, ale nejsem si zcela jistý, zda je to vhodné. Nehledě na to, že by to mohlo vypadat úplně jinak, kdyby byly oblečené… stárnu?“ přidal se s opatrnějšími soudy další fanoušek, zatímco jiný se nese v podobném duchu: „Tohle je divné. Dovádění v roztomilých šatičkách ano, dovádění s maminkou ve spodním prádle NE.“

Zrodila se modelingová hvězda: Nádherná dcera (17) Heidi Klum kralovala přehlídce světoznámých návrhářů

Pozitivní hodnocení jsou tak bohužel v menšině a lidé si, jak je vidno, notují především v kritice… A co si o společné kampani slavné maminky a její dcery myslíte vy? Hlasujte v naší anketě! 

Jak vnímáte společnou kampaň na spodní prádlo Heidi Klum a její dcery?

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků