Hlavní obsah
Článek

Na zahradní párty svého domovského Divadla Broadway, kde vystupuje v muzikálu Okno mé lásky, vyrazila zpěvačka Sharlota (28) pořádně vyletněná. Její model připomínající spíš plavky odhalil i téměř všechna její tetování. Nemá je snad jen na ňadrech a na obličeji.

„Užívám si, když je teplo, protože jsem jeden z lidí, kteří vedra milují. Hrozně mi to chybělo v počasí, které bylo ještě před pár dny. Na mě to bylo depresivní. Mám ráda, když je teplo a můžu až do noci tvořit nebo se věnovat nějaké činnosti. V zimě, když padne pátá hodina, jsem už unavená. Jsem velkou milovnicí léta, ale takového, jaké má být,“ pochvalovala si počasí, kdy se mohla odhalit, zpěvačka.

To si letos v létě moc neužila, protože s manželem jeli na výpravu ve starém autě do Pobaltí a počasí jim zrovna nepřálo. „Týden jsme byli v autě, na punk procestovali Polsko, Lotyšsko a Litvu a v tom ošklivém počasí jsme měli pořád na sobě tepláky a bundy. Takže jsem ráda, že konečně můžu vynést něco ze skříně, co mi tam leží už rok,“ vyprávěla.

O to, že by se nepodívala k teplému moři, se ale prý bát nemusíme. „Mám takové rychlovky. Většinou potřebuju být v Česku na víkend, takže třeba od pondělí do pátku zajedu do Egypta nebo do Řecka,“ nestrádá Sharlota.

Pobavili jsme se o tom, že je spokojená se svojí postavou, proto se ji nezdráhá odhalovat. „Cvičím hlavně proto, že miluju jídlo a hrozně ráda si dopřeju nějaké prasárny. Pohyb už patří k naší rutině. A s postavou jsem spokojená, i když jsem nabrala asi deset kilo. Cítím se velmi dobře a fit, můžu se na svoje tělo spolehnout a cítím se hezky žensky,“ uzavřela.

4
fotky

Další články

Načítám