Jitka Válková na konkurzu do muzikálu Quasimodo

Jitka Válková na konkurzu do muzikálu Quasimodo Michaela Feuereislová

Jitce Válkové se plní sen. Překazí jí ho Bartošová?

Česká Miss 2010 Jitka Válková (29) a exmilenka herce Miroslava Etzlera (56) Radka Pavlovčinová (32) jsou o krok blíž ke splnění svého snu. Po pondělním konkurzu do muzikálu Quasimodo se dostaly do druhého kola. Dívky ale ještě nemají nic vyhrané. Přestože jejich výkony byly prozatím bravurní, v posledním kole na ně čekají nejtalentovanější soupeřky. A největší hrozbou je Alžběta Bartošová.

O roli Esmeraldy, milenky Quasimoda ve stejnojmenném muzikálu, se vede tuhý boj. A po hladkém postupu z prvního kola se Válková s Pavlovčinovou musí vrátit do reality. Nyní budou totiž muset soupeři s neméně talentovanou a hlavně muzikály protřelou Alžbětou Bartošovou. A nejen s ní. Z postupu se raduje Michaela Doubravová, která Pavlovčinovou už jednou porazila, a to v castingu na muzikál Robin Hood.

Válková se ale bez boje nevzdá. Po této příležitosti touží podle svých slov už od útlého dětství.

"Už na Miss jsem se trošku netakticky přiznala, že muzikou žiju a je pro mě na prvním místě. Práce modelky mi nevadí, chtěla bych se ale živit zpěvem," vysvětlila česká kráska, která má rozhodně talent i šanci zabodovat.

Válková si ale bude muset ještě chvíli počkat, než bude o jejím osudu rozhodnuto. A stane se tak až 22. dubna, kdy bude jasné, která z dívek se nakonec stane Quasimodovou osudovou ženou a zazáří po boku Tomáše Trapla nebo Csongora Kassaie

Kromě ústřední dvojice si v muzikálu s podtitulem „Kdysi se pro lásku umíralo“ zahrají Jiří Korn, Ondřej Ruml, David Kraus, Roman Vojtek nebo čerstvý držitel ceny Thálie Marian Vojtko. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků