Ryan Reynolds

Ryan Reynolds Foto: Christopher Peterson / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Prohrál sázku a musel na kolonoskopii. Když Ryan Reynolds obdržel výsledky, srandičky šly stranou

Ryan Reynolds (45) je obvykle samá legrácka, ale když jde o diagnózu, jakou obdržel nedávno, i jeho humor přejde. Herci našli během kolonoskopie polyp a vyšetření mu dost možná zachránilo život.

V rámci osvěty se herec podělil o video z nemocnice, které si můžete pustit níže. „Tak dobře jste se připravil, že jsem mohl odhalit jemný polyp na pravé straně vašeho tlustého střeva,“ je slyšet lékaře, jak Reynoldsovi sděluje diagnózu.

„Tohle vám pravděpodobně zachránilo život. Bez legrace. Bez dramatizování,“ dodal.

Chlapec se během rozhovoru zeptal Ryana Reynoldse na filmovou líbačku: Při odpovědi se pověstný vtipálek tentokrát zapotil

Ryan se rozhodl natočit zákrok, aby zdůraznil důležitost prevence. Sám šel na kolonoskopii kvůli sázce. Vsadil se s Robem McElhenneym, se kterým spoluvlastní velšský fotbalový klub Wrexham AFC.

Sázku nakonec prohrál a musel natočit, jak jde na kolonoskopii. A ještě že tak. „Příprava ani zákrok nebolely. Nejtěžší bylo to všechno natáčet,“ nechal se slyšet Ryan.

S kolegou doufají, že video poslouží vyššímu cíli. „Rádi bychom odbourali stigma, které panuje kolem této procedury, která vás může i zachránit,“ dodal tentokrát bez svého pověstného humoru.

Will Smith z legrace natočil vlastní kolonoskopii: Když mu lékaři sdělili děsivé výsledky, humor ho přešel

Prekancerózní polyp našli před pár lety ve střevech i herci Willu Smithovi. I ten si chtěl z legrace natočit vlastní kolonoskopii pro svůj youtubový kanál. Po obdržení diagnózy mu ale spadl hřebínek.

Ryan Reynolds sdílel záznam z kolonoskopie.

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků