Kateřina Průšová Super.cz

Obří dekolt a vlasy zkrácené o 15 centimetrů. Jedna z nejkrásnějších Češek promluvila o změnách v osobním životě

Bývalá královna krásy Kateřina Průšová (38) se na premiéře filmu Jan Žižka objevila s výrazně zkrácenými vlasy a oblékla šaty, které kopírovaly její dokonalou postavu a zvýrazňovaly bujné vnady. Kateřině to velmi slušelo a podle reakce to vypadá, že je v jejím životě nová láska.

Ženy výrazně zkracují vlasy při změnách v osobním životě. Je to i případ Kateřiny. "Naprosto. Něco krásného skončilo a něco ještě úžasnějšího právě začalo," řekla Super.cz Průšová, která se osobním otázkám léta vyhýbá.

Do očí se jí nepodíváte: Takhle obří dekolt Kateřina Průšová dlouho nepředvedla

Na premiéru ji však nedoprovodil žádný muž jejího života, ale kamarád, vizážista Sasha Isar. Režiséra filmu Petra Jákla a jeho partnerku Romanu přišla podpořit i proto, že oba zná od jejich seznámení.

"Před dvaceti lety jsme jeli na tenisový turnaj na Kanárské ostrovy a s Romanou jsme spali na pokoji. Ale za celý ten týden Romča nebyla na pokoji. Už v letadle se začalo mezi nimi něco vyvíjet. A je krásné, že to přetrvává do dneška. A já jim to moc přeju. Není v českém šoubyznysu moc takto stabilních párů," dodala Průšová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků