Sylvester Stallone s manželkou a dcerami

Sylvester Stallone s manželkou a dcerami Profimedia.cz

Peníze, nebo něco jiného? Nejdivočejší spekulace o důvodu rozvodu Stalloneho a jeho krásné ženy

Zpráva o rozpadu jednoho z nejstabilnějších párů zahraničního šoubyznysu Sylvestera Stalloneho (76) a Jennifer Flavin (54) šokovala celý Hollywood. Informace vyšla najevo ve středu s tím, že někdejší modelka již podala žádost o rozvod.

Spekulace o krizi páru se objevily poté, co si Stallone nechal přetetovat podobiznu své ženy na svého psa. Tehdy ale popřel, že by doma bylo něco v nepořádku. O pár dní později už bylo vše jinak. „Miluji svou rodinu. Tyto osobní problémy řešíme v soukromí a přátelsky,“ vzkázal Daily Mailu Stallone po svém mluvčím k rozvodu.

Trable v ráji? Sylvester Stallone si nechal předělat obrovské tetování s tváří své manželky na psí hlavu

Britský Daily Mail, jenž měl dokument k dispozici, uvedl, že důvodem má být hercova rozhazovačnost a plýtvání manželským majetkem. Americký TMZ poté zveřejnil ještě další údajný důvod, který se zdá být spíš divokou spekulací. Měl jím být právě hercův pes.

TMZ cituje člena rodiny: herec údajně chtěl, aby byl pes s nimi doma, aby je chránil. Ale protože už mají jiné psy, Flavin dalšího odmítala. Rozpor měl mezi manželi způsobit ostrou hádku, na kterou se pak nabalovaly další.

A je to oficiální: Manželka Sylvestera Stalloneho podala po 25 letech žádost o rozvod

Zda se Sylvester rozhodl pro kuriózní úpravu svého tetování ještě předtím, než ho žena opustila, nebo až v reakci na rozchod, není jasné.

Stallone a Flavin jsou svoji 25 let a mají spolu dcery Sophii, Sistine a Scarlet. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků