Scott Disick a Kimberley Stewart

Scott Disick a Kimberley Stewart Profimedia.cz

Záletný ex Kardashianky sbalil dceru Roda Stewarta. Pár hodin po romantické večeři boural se svým Lamborghini

Po definitivním rozchodu s Kourtney Kardashian (43) byl Scott Disick (39) vídán s nespočtem dívek a žen, povětšinou se ovšem jednalo o mladinké modelky. Nejdelší vztah měl od té doby s o patnáct let mladší dcerou zpěváka Lionela Richieho Sofií Richie, ale po třech letech se rozešli. Nyní se zdá, že zabrousil opět mezi dcery slavných muzikantů...

Proslulý proutník, jenž je zároveň otcem všech tří dětí nejstarší z Kardashianek, byl v neděli spatřen s dcerou Roda Stewarta Kimberly Stewart (42), jak odcházejí ruku v ruce z restaurace Giorgio Baldi v Santa Monice.

Po vztahu s o 15 let mladší modelkou sbalil zámožný podnikatel (37) náctiletou dceru slavné herečky

Kimberley, která má pro změnu jedenáctiletého syna s hercem Beniciem Del Torem, očividně chtěla udělat dojem a oblékla si odvážný černý overal s proklatě hlubokým výstřihem. Již předtím je přitom fotografové načapali ve středu, kdy si společně zašli na oběd. Zdá se tedy, že Scott a Kimberley opravdu tvoří nový slavný pár.

5 slavných mužů, kteří si potrpí na náctileté partnerky. Pro tyhle pány je věk opravdu jenom číslo!

Ovšem jen pár hodin po romantické večeři měl Disick nehodu se svým Lamborghini Urus za 8 700 000 korun, když při překročení rychlosti v prominentní kalifornské čtvrti Calabasas naboural do kamenné poštovní schránky a jeho vozidlo skončilo převrácené na boku. Scott utrpěl drobné zranění hlavy, ale lékařskou pomoc na místě odmítl. Alkohol se údajně nezdál být příčinou nehody a on se tak vyhnul obvinění. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků