Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley jsou na Formenteře.

Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley jsou na Formenteře. Profimedia.cz

Jason Statham vzal svou krásnou Rosie na jachtu: Takhle jí to sekne v plavkách půl roku po druhém porodu

Jeden z nejstabilnějších hollywoodských párů Jason Statham (55) s modelkou a příležitostnou herečkou Rosie Huntington-Whiteley (35) si momentálně vychutnává slunné dny na Formenteře. Na plavbu jachtou po španělském ostrově vzali i australského herce a jejich společného kamaráda Joela Edgertona a několik dalších přátel.

Překrásná modelka se smyslnými rty se svlékla a na titulce časopisu se objevila nahá

Okouzlující Rosie, kterou si můžete pamatovat například z Transformers 3 či díky spolupráci s Victoria’s Secret, přesně před půl rokem přivedla na svět holčičku Isabellu, která má už pětiletého brášku Jacka. Tatínkem obou dětí je pochopitelně modelčin o dvacet let straší snoubenec Statham. S ním Rosie tvoří pár už od roku 2010, zasnoubili se o šest let později, ale ke svatbě zatím ještě nedošlo.

Už to má za pár! Andělská modelka s plnými rty ukázala těhotenské bříško v upnutých šatech

Páreček, který zřejmě absolvuje dovolenou bez dětí, si vychutnával pohodu na palubě při klábosení s přáteli. Následně s osazenstvem relaxovali a nechali se na plovácích nadnášet na mořské hladině. Trocha aktivity ale rozhodně neuškodí, a tak se posléze také projeli na vodním skútru… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků