Hlavní obsah
Článek

Jeden z nejstabilnějších hollywoodských párů Jason Statham (55) s modelkou a příležitostnou herečkou Rosie Huntington-Whiteley (36) si momentálně vychutnává slunné dny na Formenteře. Na plavbu jachtou po španělském ostrově vzali i australského herce a jejich společného kamaráda Joela Edgertona a několik dalších přátel.

Okouzlující Rosie, kterou si můžete pamatovat například z Transformers 3 či díky spolupráci s Victoria’s Secret, přesně před půl rokem přivedla na svět holčičku Isabellu, která má už pětiletého brášku Jacka. Tatínkem obou dětí je pochopitelně modelčin o dvacet let straší snoubenec Statham. S ním Rosie tvoří pár už od roku 2010, zasnoubili se o šest let později, ale ke svatbě zatím ještě nedošlo.

Páreček, který zřejmě absolvuje dovolenou bez dětí, si vychutnával pohodu na palubě při klábosení s přáteli. Následně s osazenstvem relaxovali a nechali se na plovácích nadnášet na mořské hladině. Trocha aktivity ale rozhodně neuškodí, a tak se posléze také projeli na vodním skútru…

Související témata:

Reklama

Další články