Andrea Kalousová a Mirai Super.cz

Mirai Navrátil chrstnul šampaňské do tváře Miss Kalousové. Víme, co se stalo

Před dvěma roky účinkovala v show Tvoje tvář má známý hlas a nyní vydává svůj první singl. Modelku Andreu Kalousovou (26) Tvář tak nadchla, že to teď zkouší jako zpěvačka.

"Byla k tomu dlouhá cesta. Dva roky zpět jsem byla ve Tváři. Od té doby se zpěvu věnuju, není to výkřik do tmy, je to dlouhodobý projekt. Myslím to s hudbou vážně," řekla Super.cz Andrea na křtu svého videoklipu k písni Padám.

"Je to první počin. Máme už připravené další písničky. Vzalo si mě pod křídla vydavatelství, už to bude mít snad rychlý spád," prozrazuje Kalousová, která si jako kmotra singlu vybrala Miraie Navrátila (30).

Zpěvák Mirai Navrátil je už čtyři roky zadaný. Tuhle krásku si hýčká doma

"Ve Tváři jsem ztvárňovala Miraie, a tak jsem si řekla, že jako kmotr by byl skvělý. Nejdřív písničku musel vidět, chtěl se spojit s něčím, co je dobrý. Pak mi zavolal a řekl: "Bál jsem se a je to dobrý," dodala s úsměvem Kalousová, kterou Mirai během samotného aktu totálně zlil šampaňským.

Single život jí sluší! Andrea Kalousová ukázala v bikinách formu před blížící se plavkovou sezónou

Nejdříve polil helmu, ve které jezdí Andrea na jednokolce, a pak jí šampaňské doslova chrstnul do tváře. "Mám to všechno v oku. Nevím, za co ti poděkovat dřív. Děkuju, že jsi přišel," komentovala situaci vtipně Kalousová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků