Chelsea Lazkani

Chelsea Lazkani Profimedia.cz

Už v populární reality show ji kolegyně varovaly: Slavná makléřka neuhlídala dekolt a bradavka jí vykoukla ze šatů

Chelsea Lazkani byla jednou z mnoha zúčastněných na narozeninové oslavě kolegyně z reality show Makléři z Hollywoodu Chrishell Stause, která se konala o víkendu. Chelsea byla nicméně jedinou z přítomných dam, která toho odhalila víc, než možná chtěla.

Při příchodu na večírek neuhlídala bujný dekolt a ze stříbrných šatů jí vykoukla bradavka. Už v populární netflixové show ji jedna z kolegyň před podobnými výstřihy varovala. Obávala se, že by ji mohl stejný trapas potkat, když bude klientům předvádět nemovitost.

Hvězdy Makléřů z Hollywoodu se pyšní silikonovými dekolty, které často předvádějí v hlubokých výstřihách. Pohled je na ně pěkný, jestli je takový dress code vhodný pro makléřky, už záleží asi na vkusu klientů.

Sexy zpěvačce vykoukla bradavka v přímém přenosu: Mrkněte, jak si s trapasem poradila

Oblíbená show, ke které se Chelsea připojila jako poslední členka týmu, se dočká šesté i sedmé řady. Dvojnásobná maminka z Británie se ale realitám věnovala už v minulosti.

Jako dítě žila velmi skromně, jak sama přiznala, občas neměla ani na chleba, a tak se z ní prý stala workoholička. Dotáhla to daleko a dnes prodává luxusní domy v Hollywoodu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků