Lucka Vondráčková

Lucka Vondráčková Foto: Jaroslav Fikota

Lucka Vondráčková přetočila po 26 letech svůj megahit Džíny. Podívejte, jak v něm dneska vypadá!

Zpěvačka a herečka Lucka Vondráčková (42) má široký rozptyl koníčků. Má zálibu nejen ve studiu cizích jazyků, vládne sama čtyřmi, ale především ve čtení knih. Do těch se ráda začítá, když má chvíli času: „O mě se všeobecně ví, že mám knížky ráda. Jsem spíš knihomol, než bych se vydávala na nějaké párty,“ přiznala Super.cz zpěvačka na akci spisovatelky Lucie Hlavinkové, kde se stala kmotrou knížky Sesterstvo síla moci.

Proč Lucka Vondráčková točí klipy s mužskými kolegy jako na běžícím pásu? Aspoň mě nikdo nepodezírá, že s každým něco mám

Lucka si svůj soukromý život střeží. Po rozvodu s Tomášem Plekancem se často stává cílem spekulací. Chvíli randila s moderátorem Petrem Vojnarem (46) a nedávno byla viděna s dabérem Gustavem Bubníkem, ale jak sama řekla, je stále nezadaná. Má naštěstí tolik práce, že na muže si kolikrát ani nevzpomene: „Mám krásné příležitosti, ale naučila jsem se je i odmítat. Teď mě těší, že se konečně po deseti letech vrátím na divadelní prkna. Přišla mi nabídka na roli, která se mi líbí a věřím, že se bude líbit i divákům,“ dodává Lucka.

A je to potvrzeno! Vztah Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara je minulostí

Fanouškům ale teď udělala ještě jednu radost a vydala se zpátky do minulosti. Natočila klip k nové verzi jejího hitu Džíny. V oněch džínech se ale do společnosti určitě nechystá a maminka dvou synů raději zůstane doma s knihou v ruce. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků