Martina Gavriely se do Dominikánské republiky málem nedostala.

Martina Gavriely se do Dominikánské republiky málem nedostala. Foto: archiv M.Gavriely

Sexbomba Gavriely se návratu na obrazovku málem nedočkala. Víme proč

S obrovskými těžkostmi se potýkala reality show Hotel Paradise a to se ještě ani nezačalo vysílat. Na začátek února si televize Prima a Joj naplánovaly odlet štábu a soutěžících do Dominikánské republiky. Osud a zejména aerolinky jim ale nepřály.

Transport totiž měla zabezpečovat letecká společnost Air France. V termínu odletu ale Francouzi vyhlásili stávku, což udělalo organizátorům obrovskou čáru přes rozpočet.

Mnohem větší komplikace pak nastaly při přepravě techniky. Sedm tun zařízení bylo zasláno přes maďarský Malév, ale v inkriminovaný den přepravy vyhlásila letecká společnost bankrot. Přestože vše vypadalo v jednou chvíli naprosto beznadějně, nakonec se podařilo štáb, techniku i soutěžící do Karibiku jako zázrakem přece jen bezpečně dopravit.

„Můžu potvrdit, že vše potřebné je na místě,“ uklidňovala situaci koordinátorka projektu Anna Bezděkovská.

Díky zmatkům s odletem neznala den a hodinu odletu ani hlavní hvězda reality show Martina Gavriely (42). Vše se ale nakonec vyřešilo a moderátorka na místo určení včera večer odletěla z Budapešti. Fotky z odletu české sexbomby do zahraničí vám na Super.cz záhy přineseme. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků