Monika Marešová se synem Jakubem na benefičním večeru Afrika na krku

Monika Marešová se synem Jakubem na benefičním večeru Afrika na krku Michaela Feuereislová

Mareš se bude dva týdny starat o syny, jeho manželka musí na operaci

Monika Marešová (46) musí podstoupit operaci kolenních vazů. Protože bude po zákroku další dva týdny odkázána na pohyb pomocí berlí, o syny Jakuba a Matěje se bude starat její manžel . Bude to poprvé, co je bude mít ve své péči takhle dlouhou dobu.

Marešová ošklivě upadla na lednové dovolené v italských Dolomitech. Od té doby měla problémy a až nedávno na magnetické rezonanci se ukázalo, že má přetrhané přední křížové vazy.

"Přesný termín operace ještě nemám, ale mělo by to být do měsíce. Jsem v nejlepší péči, stará se o mě primář Váchal na klinice v pražských Vysočanech," řekla Novinkám Marešová.

V poslední době trpí bolestmi. Je proto ráda, že bude mít zákrok brzy za sebou. "V poslední době to ale docela bolí. Nemůžu si třeba kleknout k dětem, když si hrajeme, nebo si sednout do tureckého sedu. A také mi koleno občas vynechá a já upadnu," vysvětlila Marešová.

Po zákroku bude odkázána minimálně dva týdny na pohyb pomocí berlí, a proto už teď řeší, kdo se postará o syny - pětiletého Jakuba a dvouletého Matěje. Spoléhá na rodinu a také na Leoše Mareše.

"Byla bych ráda, kdyby se Leoš z velké části o syny postaral, ale uvidíme. Budu to zařizovat operativně podle termínu. Oba syny takhle dlouho ještě Leoš neměl. Ale už jsou starší, takže to půjde líp," dodala manželka populárního moderátora.

Se starostí o syny Leošovi pomůže i jeho přítelkyně Hanka Svobodová. S kluky už se zná a mají spolu hezký vztah. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků