Šimon Bilina Super.cz

Postava Haďáka v seriálu ZOO mu přinesla i nepříjemné okamžiky: Opovržení i ohrožení

V divadle hraje roky, ale role Haďáka v seriálu ZOO změnila Šimonu Bilinovi život, co se vnímání popularity týče. "Je to vtipné, že jdete po Václaváku nebo do sámošky a ty madam okolo mají nějaký názor. Ale je to i krásné, jsem za to vděčný, ale zbytečně to neprožívám," řekl Super.cz.

Vzhledem k tomu, že postava ošetřovatele hadů není ryze kladná, nás zajímalo, zda má Šimon i nějaké divácké záporné reakce.

"Jednou jsem přišel do kantýny a paní mi málem neprodala koláč. Nelíbilo se jí, že se v seriálu pořád mračím. Ale to bylo jen jednou, jinak lidi většinou chápou, co je za tím chováním a u Haďáka je tam hlavně čistota srdce. Je spravedlivý a čestný," dodal herec, který si prý natáčení s hady užívá, i když v našem videu vyprávěl, jak se musel poprat s obří krajtou, kdy mohl skončit v nemocnici.

Zklamání pro fanynky ZOO: Haďák má holku. Randí s touhle krásnou herečkou

Šimona nyní budou vídat i příznivci muzikálové scény, a to v představení Branický zázrak v Divadle Na Fidlovačce. "Je to pro nás nádherné a podstatné, vznikla tady taková symbióza mezi všemi. Funguje tady radost a to představení má smysl," zve na společný projekt režiséra Jana Svěráka a písničkáře Tomáše Kluse (36). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků