Tatiana Kovaříková Super.cz

Přehlídku oblíbené návrhářky nemohly vynechat: Takhle to seklo hvězdám parketu Šoposké a Černochové i dalším známým dámám

Po dvou letech konečně návrhářka Tatiana Kovaříková uspořádala módní přehlídku, kterou si nenechala ujít také řada známých tváří ze světa šoubyznysu. Obdivovat její modely přišly herečka Marika Šoposká (32) a zpěvačka Tereza Černochová (38), které návrhářčiny šaty oblékaly v taneční show StarDance, nebo Aňa Geislerová (46), pro níž Táňa tvořila kostýmy k filmu Prezidentka.

"Ta pauza byla strašně dlouhá a měla jsem normálně trému, jako bych začínala," svěřila návrhářka, která přes velký zájem o vstupenky zvolila menší sál, do kterého se vešlo jen sto padesát hostů. "Pravda je, že místa jsme trošku řešili. Naplnila bych větší sál, ale tady se cítím dobře," krčila rameny.

Takhle vypadá bez šatů: To, jak Marika Šoposká během StarDance zhubla, odhalila v bikinách na dovolené

A co se bude podle Táni letos v létě nosit? "Sice jsem v kolekci musela mít i moji oblíbenou černou, ale vidím to na pastelové barvy, lila, barvy do zelenožluta a plisé," míní Kovaříková, která se inspirovala i ve StarDance a zařadila model s třásněmi, který evokoval taneční parket.

Jak to modelkám a známým tvářím na přehlídce slušelo, se můžete podívat v našem videu i bohaté fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků