Celá rodina Beckhamových netrpělivě očekávají příchod holčičky do rodiny. Victoria si přeje, aby se jmenovala Santa.

Celá rodina Beckhamových netrpělivě očekávají příchod holčičky do rodiny. Victoria si přeje, aby se jmenovala Santa. Foto: fotobanka Profimedia

Victoria Beckhamová chce dát dceři jméno Santa

Victoria Beckhamová (36) bude rodit čtvrtého potomka v kalifornské Santa Monice. Bude to konečně vysněná dcera. Také proto jí chce dát výjimečné jméno. Sestra Brooklyna, Romea a Cruze by se mohla jmenovat Santa podle místa svého narození. Ovšem fotbalista David Beckham z tohoto španělského jména nadšený není. Podle něj všichni budou myslet na tradiční vánoční postavu nosící v anglofonních zemích dárky.

„Victoria si myslí, že Santa Beckhamová zní moc pěkně a chce něco výjimečného. David má raději tradiční jména, jenže nakonec Victorii podlehne jako vždy,“ uvedl zdroj blízký Beckhamové.

Šestatřicetiletá zpěvačka a v posledních letech i módní návrhářka totiž manžela přesvědčila vždy také při výběru jmen pro tři syny. Prvorozený Brooklyn se narodil 4. března 1999, o tři roky později 1. září přivedla Victoria na svět Romea a 20. února 2005 se jí narodil v Madridu Cruz.

Kmotry dětí jsou Elton John se svým partnerem Davidem Furnishem a herečka Liz Hurleyová. 

Super.cz