Aneta Vignerová je prý soběstačná. Super.cz

Vignerová od Ujfalušiho zlatou kreditku rozhodně nežádá. Je prý samostatná

6. února 2012 15:16

Fotbalista Tomáš Ujfaluši (33) je pověstný svou štědrostí vůči svým oficiálním přítelkyním. Jeho bývalá partnerka Michaela Ochotská (33) by mohla vyprávět. Tomášova nová holka Aneta Vignerová (30) nám v našem video rozhovoru ale odpřísáhla, že se v žádném případě nenechává vydržovat značkovými kabelkami, ani jinými radostmi. Miss ČR 2009 prozatím dostala od fotbalového obránce Galatasaray Istanbul jen bižuterii a pár kousků značkového oblečení jako vánoční dárek pod stromeček.

„Dostala jsem od něj tento krásný dárek, což mi udělalo velkou radost. Rozhodně nepatříme mezi ty páry, které běhají po obchodech a krátí si čas nakupováním oblečení," říká Vignerová. Modelka zavrhla možnost, že by snad od svého partnera v brzké budoucnosti dostala jeho zlatou kreditní kartu, jak se to často děje u jiných slavných párů. „Já jsem soběstačné děvče, takže si nakupuji sama. Samozřejmě si děláme radosti, to je přirozené. Ale rozhodně nejsem jako jedna z těch ženských, které vyžadují od partnera kreditní karty a pak je luxují," říká rozhodně Vignerová.

Podle všeho krásná Aneta mluví pravdu. Potkali jsme ji totiž samu bez Tomáše zrovna na nákupech v butiku s italskou jeansovou módou pro mladé v Pařížské ulici. 

Jiří Čeladník , Super.cz