Libor Bouček Super.cz

Pozvi moje bývalé holky, navrhl Jágr. Libor Bouček odtajnil zákulisí narozeninového speciálu s legendárním hokejistou

Jaromír Jágr (51) oslaví 15. února životní jubileum v pořadu Máme rádi Česko. Nápad natočit speciální narozeninový díl s názvem Máme rádi Jardu se zrodil v hlavě moderátora a scenáristy Libora Boučka (42).

„Myslím si, že je to člověk, který naši zemi proslavil jako málokdo. Zaslouží si ne jeden, ale spoustu pořadů,“ svěřil Super.cz.

Z každé strany jedna ex: Jaromír Jágr slavil narozeniny s bývalými láskami. Co na něj práskly?

Speciální díl věnovaný legendárnímu hokejistovi, který Prima uvede 11. února, bude ozvláštněn také skladbou hostů. Jaromírův soutěžní tým se bude skládat z jeho bývalých partnerek Ivy Kubelkové (46) a Inny Puhajkové (37).

„Když jsme spolu seděli, tak jsem se ho zeptal, koho by si tam tak představoval. Nevím, jestli v nadsázce, ale řekl: Pozvi moje bývalé holky,“ překvapil Bouček, který s úsměvem potvrdil, že se dámy nenechaly dlouho přemlouvat. „Když zavolá Jaromír, tak se moc dlouho neváhá, to se odmítnout nedá,“ řekl.

Jaromíru Jágrovi jen nevaří a nestará se o domácnost. Přítelkyně funguje i jako spolehlivý řidič

Letošní premiérová řada Máme rádi Česko přinese i další mnohá překvapení. Libor Bouček si například poprvé pozval do pořadu svou krásnou manželku a maminku syna Alberta Gabrielu Boučkovou. Přiznal, že byl během natáčení strašně nervózní, což nepřehlédli ani kolegové.

„Zpěvačka Sára Milfajtová říkala: Tak jsem konečně viděla člověka, a ne robota. Ptal jsem se, jak to myslí a ona: No, začal ses plést, zrudnul jsi a měl červené uši. Byl jsem strašně nervózní, i proto, aby se (manželka) cítila co nejlíp,“ dodal moderátor. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků